Vēsture

 

 

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Austrijas pilsētā Spital am Pyhrn. Sākotnēji 1988. gadā Austrijā tika izveidots uzņēmums “Alois Edler” nosaukts tā izveidotāja vārdā. Uzņēmums nodarbojās ar Estrich grīdu ieklāšanu, grīdu un jumtu siltumizolāciju. Veicot ilgus praktiskus eksperimentus, izdevās izveidot optimālu siltumizolācijas sistēmas kombināciju, tā radot absolūti jaunu siltumizolācijas produktu Thermowhite, kas ir sertificēts kā siltuma un skaņas izolācijas sistēma. 2015. gadā uzņēmums tika pārdēvēts par Thermowhite GmbH.

Šobrīd Thermowhite sistēma ir plaši izmantota Eiropas valstīs. Šajās valstīs ir reģistrēta preču zīme Thermowhite un patentēta ražošanas tehnoloģija. Uzņēmums ir izveidojis privātu pētījumu komandu, kas nodarbojas ar jaunu produktu izstrādi un ražošanu telpu siltumizolācijai. Papildus siltumizolācijas materiālu apstrādei šodien uzņēmums nodarbojas ar Thermowhite izejvielu ražošanu un pārdošanu, kā arī aprīkojuma izstrādi tā ražošanai, pārstrādei un uzstādīšanai būvlaukumā.
Latvijā Thermowhite darbojas kopš 2014. gada, kā pirmie lielākie objekti, kuros ieklāta inovatīvā siltumizolācijas sistēma ir Multifunkcionālais centrs Liepājas Dzintars un Ekziperī starptautiskā skola Piņķos.

ThermoWhite – labāka siltumizolācija.

ThermoWhite vērtības

Mēs radām produktu, kam paši ticam un vidi, kurai darbinieki vēlas piederēt un klienti atgriezties. Mēs augstu vērtējam ikvienu mūsu sadarbību ar klientiem un īstenojam gan mazus, gan lielus projektus. Mūsu klientu vidū ir gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Saliedētas un profesionālas komandas darbs kopīga mērķa vārdā ļauj mums sasniegt maksimālo rezultātu.

 

 

 

 

 

Sazinies ar mums

Sazines ar mūsu pārstāvjiem!

Ziņa veiksmīgi nosūtīta

Kaut kas nogāja greizi!